Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Realizacja Projektu Czytelniczego ,,Magiczna Moc Bajek" - Moduł II (Przyjaźń)

Dzieci z grupy 2 zrealizowały zadania z modułu II dotyczącego ,,Przyjaźni":

1. Dzieci z grupy 2 zostały zapoznane z książką B. Gawryluk ,,Dżok. Legenda o psiej wierności". Następnie, dzieci pokolorowały kredkami i wykonały stemple korkiem maczanym w farbie obrazka przedstawiającego głównego bohatera książki.

2. Dzieci z grupy 2 wysłuchały opowiadania Anny Bomby ,,Muzyka przyjaźni". Odpowiedzieliśmy sobie na pytanie ,,Co to jest przyjaźń, szacunek, tolerancja?".

3. Obejrzeliśmy dobranockę z dawnych lat - ,,Kubusia  Puchatka" a także wykonaliśmy pracę plastyczną, posmakowaliśmy głównego przysmaku Kubusia Puchatka i przeczytaliśmy książkę ,,Kubuś Puchatek".

4. Dzieci z grupy 2 wysłuchały opowiadania o  ,,Pawiu, co ogon miał z przyjaźni". Wykonaliśmy postać pawia, a dzieci doklejały pióra.